Silcon Holding - services

Systemy teleinformatyczne

System teleinformatyczny to zespół współpracujących ze sobą urządzeń informatycznych i oprogramowania, zapewniający przetwarzanie i przechowywanie, a także wysyłanie i odbieranie danych poprzez sieci telekomunikacyjne za pomocą właściwego dla danego rodzaju sieci urządzenia końcowego. Power Supplier Sp. z o.o., na mocy podpisanego z Siltec Sp.z o.o. oferuje systemy teleinformatyczne do użytku biznesowego.

 

Oferujemy rozwiązania w obszarze ochrony informacji jawnych i wrażliwych. W szczególności dotyczy to informacji związanych z: tajemnicami biznesowymi, tajemnicami przedsiębiorstw, tajemnicami handlowymi itp. Oferta skierowana jest zarówno do sektora publicznego jak i komercyjnego.

 

Naszym celem jest satysfakcja nawet najbardziej wymagających klientów, którą chcemy osiągnąć oferując kompleksowe i innowacyjne rozwiązania we współpracy z renomowanymi producentami gwarantującymi najwyższą jakość zarówno produktów jak i usług.

 

Specjaliści w dziedzinie teleinformatyki gotowi są przedstawić Państwu najważniejsze zagadnienia dotyczące metod ochrony informacji przedsiębiorstw oraz optymalnego doboru i konfiguracji sprzętu, służącego temu celowi, a także odpowiedzieć na szczegółowe pytania w tym zakresie.

 

Korzystamy z ogromnego doświadczenia specjalistów firmy Siltec Sp. z o.o.